LogoUSKHK

Oddíly - Dospělí

Jóga – jaro 2022

Jóga 
Popularita tohoto cvičení neustále roste, díky ní můžete zlepšit nejen svůj fyzický, ale i psychický stav. Největší část jógové hodiny představuje samotné cvičení ve formě tzv. ásan – pozic, které vedou k protažení a posílení svalů celého těla. Součástí jógy je i nácvik různých typů dechových technik. Nejenže má tohle cvičení blahodárný vliv na vaše tělo, ale také dochází ke zklidnění mysli a snížení psychického napětí či stresu.

Na setkání v tělocvičně se s Vámi těší naše lektorka Káťa.

“ Jóga je pro mě jeden velký dárek a doufám, že bude i pro vás.“

Jóga  učí respektu, pokoře, trpělivosti, zodpovědnosti, koncentraci a lásce k sobě samé a všemu co je kolem nás. Jóga je naprosto geniální systém, který nás obrací do našeho nitra, posiluje náš charakter a spojuje 3 nejdůležitější lidské složky: Tělo, mysl a ducha.

V ceně kurzu je úrazové pojištění.

 

Počet přihlášených:

9

Zbývá míst:

11

Minimální kapacita:

8

Maximální kapacita:

20

Cena : 1300 Kč

* kurz je určen pouze pro registrované členy

Přihlásit se

Kdy a kde

14/02/2022 - 30/04/2022
K oddílu se lze přihlásit i po jeho startu

Pravidelně

14/02/2022 - 30/04/2022

Pondělí 18:00 - 19:15

Náměstí Svobody 301, Hradec Králové - budova UHK

Lektor

profile

Kateřina Kárníková

Licence: Power Yoga Akademie, RYT 200 specializace Power, Hatha yoga.
"Zdravím vás!:) Jmenuji se Kateřina Kárníková a aktivněji jsem se józe začala věnovat v lednu roku 2018. Dříve jsem jógu brala pouze jako doplněk k tanci. Věnovala jsem se téměř 10 let velmi aktivně Hip Hopu. Ve studiu kam jsem chodila tančit, byla vždy jednou týdně acroyoga a vinyasa se skvělými lektorkami.  Zároveň moje maminka celý život cvičí power jógu. A tak se postupně jóga začala dostávat do mého života. Před rokem a půl jsem začala mít jako tanečník zdravotní problémy a tak jsem hledala různé alternativy a začala docházet pravidelně na lekce jógy. Jóga se pro mě stala téměř vším. Po půl roce jsem si říkala jak svojí jógovou cestu posunout o kousek dál, tak jsem se rozhodla přihlásit se na kurz RYT 200.
Kurz jsem absolvovala pod vedením Václava Krejčíka a jeho týmu Power Yoga Akademie. Zvolila jsem licenci RYT 200, jelikož je uznávaná i v zahraničí. Kurz trval půl roku a byl pro mě zároveň jedním z nejkrásnějších období. Dovoluji si říci, že jóga společně s rehabilitací mi zachránila tělo.

Zpět na oddíly