LogoUSKHK

Oddíly - Dospělí

Jóga

Jóga 
Popularita tohoto cvičení neustále roste, díky ní můžete zlepšit nejen svůj fyzický, ale i psychický stav. Největší část jógové hodiny představuje samotné cvičení ve formě tzv. ásan – pozic, které vedou k protažení a posílení svalů celého těla. Součástí jógy je i nácvik různých typů dechových technik. Nejenže má tohle cvičení blahodárný vliv na vaše tělo, ale také dochází ke zklidnění mysli a snížení psychického napětí či stresu.

Na setkání v tělocvičně se s Vámi těší naše lektorka Káťa.

„Zdravím vás!:) Jmenuji se Kateřina Kárníková a aktivněji jsem se józe začala věnovat v lednu roku 2018. Dříve jsem jógu brala pouze jako doplněk k tanci. Věnovala jsem se téměř 10 let velmi aktivně Hip Hopu. Ve studiu kam jsem chodila tančit, byla vždy jednou týdně acroyoga a vinyasa se skvělými lektorkami.  Zároveň moje maminka celý život cvičí power jógu. A tak se postupně jóga začala dostávat do mého života. Před rokem a půl jsem začala mít jako tanečník zdravotní problémy a tak jsem hledala různé alternativy a začala docházet pravidelně na lekce jógy. Jóga se pro mě stala téměř vším. Po půl roce jsem si říkala jak svojí jógovou cestu posunout o kousek dál, tak jsem se rozhodla přihlásit se na kurz RYT 200.

Kurz jsem absolvovala pod vedením Václava Krejčíka a jeho týmu Power Yoga Akademie. Zvolila jsem licenci RYT 200, jelikož je uznávaná i v zahraničí. Kurz trval půl roku a byl pro mě zároveň jedním z nejkrásnějších období. Dovoluji si říci, že jóga společně s rehabilitací mi zachránila tělo.

Jóga mě učí respektu, pokoře, trpělivosti, zodpovědnosti, koncentraci a lásce k sobě samé a všemu co je kolem nás. Jóga je naprosto geniální systém, který nás obrací do našeho nitra, posiluje náš charakter a spojuje 3 nejdůležitější lidské složky: Tělo, mysl a ducha.

Jóga je pro mě jeden velký dárek a doufám, že bude i pro vás.“

 

Lekce začínají od 5.10.2020 a končí 22.12.2020

 

V ceně kurzu je úrazové pojištění.

Počet přihlášených:

10

Zbývá míst:

15

Minimální kapacita:

5

Maximální kapacita:

25

Cena : 1000 Kč (110 Kč při koupi jedné lekce)

* kurz je určen pouze pro registrované členy

Přihlásit se

Kdy a kde

19.10.2020 - 11.01.2021
K oddílu se lze přihlásit i po jeho startu

Pravidelně

19/10/2020 - 11/01/2021

Pondělí 17:00 - 18:15

Univerzita Hradec Králové – budova C, náměstí Svobody, Hradec Králové

Lektor

profile

Kateřina Kárníková

Lektorka Power jógy
Vzdělání: Management tělesné výchovy a sportu FTVS, UK
Licence: Power Yoga Akademie, RYT 200 specializace Power, Hatha yoga.

Zpět na oddíly