LogoUSKHK

Oddíly - Dospělí

TRX – podzim 2021

Tento kurz je vhodný pro ty, kteří mají strach jít na lekci TRX  nebo se obávají, že není tento typ cvičení pro každého. Vyvedeme Vás s omylu. TRX je nejvíce užívanou fitness pomůckou a naučí se s ní posilovat každý.  Díky tomu, že na našich kurzech se nemění obsazení, můžeme zajistit metodickou návaznost a stále posouvat vaše schopnosti dopředu.  Začneme od nejjednoduššího a postupně Vás provedeme celým cvičením. Díky nám si TRX zamilujete.  TRX je nejžádanější fitness nářadí funkčního tréninku. Skládá se ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky s madly pro ruce či nohy. Využíváte pouze váhu vlastního těla. Intenzitu cvičení dolaďujete úhlem naklonění oproti zavěšení TRX. Zažij trénink celého těla s jedinou pomůckou, která ti nabídne mnohem více než dobře vypadající tělo. Díky cvičení na TRX se zlepší Vaše rovnováha a posílíte komplexně celé tělo.

Informace ke kurzu:

  • Na lekci si oblečte pohodlné elastické oblečení, obuv do haly nebo fitness centra, pití
  • Jednorázový vstup je možný pouze s předchozí konzultací u lektora; pouze v případě nenaplnění kurzu.
  • Jednorázový vstup – je povinná registrace na stránkách a zaplacení členského poplatku. Až po zaplacení čl. poplatku, je  pod svým přihlášením potřeba  za kliknout termíny na které se hlásíte. Je to nutné z hlediska kapacity a počtu TRX.

kurz 10 + 1 lekcí ;  v ceně je zahrnuto i úrazové pojištění.

Na první lekci:  vytisknout potvrzení o zaplacení a předat na hodině lektorovi.

Počet přihlášených:

5

Zbývá míst:

0

Minimální kapacita:

3

Maximální kapacita:

9

Cena : 1000 Kč (150 Kč při koupi jedné lekce)

* kurz je určen pouze pro registrované členy

V oddíle již není volné místo.

Kdy a kde

29/09/2021 - 08/12/2021
K oddílu se po jeho startu již nelze přihlásit

Pravidelně

29/09/2021 - 08/12/2021

Středa 18:00 - 19:00

Tělocvična Flošna - Univerzita Hradec Králové
Rokitanského 62
500 03 Hradec Králové 3

Lektor

profile

Mgr. Anežka Adamcová

Ahoj, jmenuji se Anežka Adamcová a jeden z mých koníčku je samozřejmě sport. Baví mě (horská)turistika, jízda na koloběžce a procházky. Jsem zastáncem funkčního tréninku a ráda k němu využívám BOSU, odporovou gumu, vlastní váhu, ale nejvíce mě zaujalo cvičení s TRX (závěsný
systém), kterému se věnuji přes 6 let a které mě přivedlo i k absolvování kurzu Funkční trenér. Když se nevěnuji sportu, ráda vařím, čtu a dívám se na filmy.
Můj e-mail: adamcovaanezka@seznam.cz

Zpět na oddíly