LogoUSKHK

Oddíly - Dospělí

Výrazový tanec – podzim 2022

  • Na hodinách se budeme především věnovat Výrazovému/Scénickému tanci, kde uvolníme a zároveň posílíme celé tělo, uvědomíme si pohyby a pocity našeho těla a naučíme se lépe poslouchat sami sebe. Ve výrazovém tanci jde především o vlastní prožitek, o emoce vložené do pohybů a o příběh, či téma, které chceme divákům sdělit.
  • Nacvičovat budeme různé choreografie s tématem, naučíme se prvky, pozice a cviky, které se ve výrazovém tanci cvičí. Na cestě za poznáním sebe sama narazíme nejen na výrazový tanec, ale i na další druhy tanců a hudby. Otevřeme své duše novým výzvám.
  • Díky výrazovému tanci zjistíte, čeho je vaše tělo schopné, dosáhneme lepší flexibility a to hlavní – uvolníme či naopak rozvášníme své emoce a dáme prostor energii do života.

Neočekávám od nikoho žádné profesionální výkony, ale pocit vlastního uspokojení z toho, co můžeme dokázat a také radost z pohybu.

Počet přihlášených:

8

Zbývá míst:

4

Minimální kapacita:

5

Maximální kapacita:

12

Cena : 850 Kč

* kurz je určen pouze pro registrované členy

Přihlásit se
Notice: Undefined offset: 0 in /www/hosting/uskhk.cz/www/wp-content/themes/usk/single-oddily.php on line 85

Notice: Undefined offset: 0 in /www/hosting/uskhk.cz/www/wp-content/themes/usk/single-oddily.php on line 85

Kdy a kde

03/10/2022 - 05/12/2022
K oddílu se po jeho startu již nelze přihlásit

Pravidelně

03/10/2022 - 05/12/2022

Pondělí 17:35 - 18:35

Tělocvična Flošna Univerzita Hradec Králové - budova H

Lektor

profile

Anna Mázorová

Ahoj, jsem Anna a miluju všeobecně pohyb, zejména ten, co jde spontánně a od srdce. Ráda maluju, zpívám a sportuji. Vítám kreativitu a bláznivé duše, co se nebojí si se mnou zatrdlit!

Zpět na oddíly